Pilisszentkereszti Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola

Slovenská národnostná škola Mlynky


Pedagógusok

Barta Zoltán László

Barta.Zoltan.Laszlo@mlynkysuli.hu

Bicskeiné Budavári Mónika

budavari.monika@mlynkysuli.hu

Bíró Ágnes

Biro.Agnes@mlynkysuli.hu

Cserniné Kuczmog Márta

Csernine.Kuczmog.Marta@mlynkysuli.hu

Fábián László

fabian.laszlo@mlynkysuli.hu

Fehér Attila

Feher.Attila@mlynkysuli.hu

Funkné Lovász Beáta

Funkne.Lovasz.Beata@mlynkysuli.hu

Galó László

Galo.Laszlo@mlynkysuli.hu

Galóné Oláh Katalin

Galone.Olah.Katalin@mlynkysuli.hu

Horváth Éva

Horvath.Eva@mlynkysuli.hu

Kóczián Mária

Koczian.Maria@mlynkysuli.hu

Misákné Wágner Gabriella Teréz

Misakne.Wagner.Gabriella.Terez@mlynkysuli.hu

Móré Sarolta

More.Sarolta@mlynkysuli.hu

Papucsek Márta

Papucsek.Marta@mlynkysuli.hu

Mgr. Rusnák Atila

Rusnak.Atila@mlynkysuli.hu

Szabó Éva Katalin

szabo.eva.katalin@mlynkysuli.hu

Szabóné Dr. Marlok Júlia

Marlok.Julia@mlynkysuli.hu

Szűcs Erika

Szucs.Erika@mlynkysuli.hu

Záluszki Ildikó

zaluszki.ildiko@mlynkysuli.hu

Nevelő és oktató munkát közvetlenül segítők

Plank-Vanyák Fanni

titkarsag@mlynkysuli.hu

Kormosné Karmó Katalin

Kormosne.Karmo.Katalin@mlynkysuli.hu

Technikai dolgozók

Papucsek József

Papucsek.Jozsef@mlynkysuli.hu (23. november 1.-től dolgozik az iskolában)

Papucsekné Vanyák Judit

Papucsekne.Vanyak.Judit@mlynkysuli.hu

Simon Árpádné

Simon.Arpadne@mlynkysuli.hu




Iskolánk elérhetőségei
2098 Pilisszentkereszt
Rákóczi Ferenc utca 12.
Tel.: 06 -26 -347-638
OM azonosító: 032400

Iskolánk elérhetőségei
részletek...
Kövessen minket a Facebook-on!
Slovenská národnostná škola Mlynky
https://mlynkysuli.hu
06 -26 -347-638